Akademia z okazji Dnia Patrona

18 października w naszej szkole odbyła się uroczystość na cześć patrona – księdza Jana Twardowskiego. Uczniowie klasy 4b, 7a oraz 8a przygotowali część artystyczną, która przeplatana była piosenkami przygotowanymi przez chór szkolny. Na koniec mieliśmy okazję zobaczyć niezwykłą prezentację przygotowaną przez uczennicę klasy 7: był to filmik, na którym dzięki wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji przemówił do nas sam patron szkoły. Opowiedział o swoim życiu i twórczości.

W trakcie uroczystości, przewodnicząca Rady Rodziców, pani Sylwia Linkiewicz, w imieniu Rodziców pogratulowała nagrodzonym Nauczycielom: Pani Elżbiecie Siemieniuk, która otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji, a także trzem Nauczycielkom, które otrzymały nagrodę Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna: Pani Marlenie Narewskiej – Musik, Pani Justynie Pieniążek, Pani Małgorzacie Wodyńskiej.